Inštalovať Flash Player

Nové trendy v online biznise

07-11-2008 | 01:00     Autor: Martin Vaculík

Rok výroby: 2008     Dĺžka: 02:01:35     Formát: 16:9     Zdroj: KTaM     Audio: 2.0, slovensky          Facebook

Popis:

IK Kompas je cyklus diskusných popoludní, v rámci ktorých významní predstavitelia IKT sektora predstavujú technologické a inovačné trendy v rámci SR a v Európe. Seminár je otvorený pre všetkych učiteľov aj študentov.

TÉMA: Nové trendy v online biznise

TERMÍN: 7.11. 2008, 13:00HOD.

MIESTO KONANIA: Stravovacie zariadenie ŽU Veľký Diel, Zasadacia sieň vedeckej rady ŽU, ul. Vyskoškolákov 26

GARANT PODUJATIA: prof. Ing. Milan Dado, PhD.

ORGANIZÁTOR: Institute of Next Generation Networks

HOSTIA:

Ing. Pavol Kukura, PhD . | výkonný viceprezident sekcie pre stratégiu a regulačné záležitosti, Slovak Telekom, a.s

Mgr. Peter Helexa | riaditeľ sekcie pre stratégiu a rozvoj nového podnikania, Slovak Telekom, a.s.

Link pre zdielanie videa:

Video technology by MONOGRAM Multimedia
online TV OZNAMY: