Inštalovať Flash Player

Ako popularizovať vedu v médiach

26-04-2016 | 01:00

Rok výroby: 2016     Dĺžka: 01:37:44     Formát: 16:9     Zdroj: UIaKT     Audio: 2.0 SK          Facebook

Popis:

Propagácia a komunikácia výsledkov a úspechov z oblasti vedy a výskumu smerom k širokej verejnosti je aj pre našu univerzitu čoraz dôležitejšia.

Oddelenie pre medzinárodné vzťahy a marketing zorganizovalo prednášku Martina Maruniaka na tému Ako popularizovať vedu v médiách.

Prednáška sa uskutočnila v utorok 26. apríla 2016 o 13.00 hod. v AULE 3.

Martin Maruniak - novinár, konzultant, lektor, kouč. Už viac ako 20 rokov sa venuje komunikácii a médiám. V rokoch 1994 - 2014 spolupracoval s televíziami VTV, STV a TV Markíza.

Pracoval tiež ako dramaturg a moderátor publicistických relácií Slovenského rozhlasu, Rádia Twist a editor správ najpočúvanejšieho českého Rádia Impuls, kde moderoval rubriku o vede a vynálezoch.

Pravidelne publikuje reportáže v týždenníku Plus 7 dní. Momentálne pracuje ako kreatívny riaditeľ pražskej pobočky celosvetovej komunikačnej agentúry Ogilvy PR.

V spolupráci s Akadémiou vied ČR a Sympóziom Sychrov organizuje vzdelávacie zážitkové semináre pre popularizátorov vedy.

Link pre zdielanie videa:

Video technology by MONOGRAM Multimedia
online TV OZNAMY: